ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rope Skipping® Centrum ČR
Česká designová švihadla vyráběná na zakázku.

ČESKÁ ŠKOLA ROPE SKIPPINGU

KURZY (KROKY) pořádáme ve spolupráci s UK FTVS
na adrese:
José Martího 31, Praha 6 Vokovice
nebo
Loděnice UK FTVS, Vodácká 897, Praha 7 Troja

Korespondenční adresa:
Nad Královskou oborou 23
170 00 Praha 7 - Bubeneč
Kancelář:
+420 604 269 234 Jana Beránková
E-mail: (remove XX) Bee-Shop XX @svihadla XX .cz
(remove XX) e-shop XX @svihadla XX .cz


Švihadla

Dnes si může každý skokan pořídit trikové švihadlo, které je přímo určené na rope skippingové aktivity.

Dokonce si švihadlo můžete objednat přesně tzv. na míru, což ocení zejména cvičenci vyššího vzrůstu. Ekologické dřevěné rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního českého certifikovaného materiálu a díky svému designu umožňují úspěšně realizovat přeskoky s překřížením paží, tzv. vajíčka.

Produkty české firmy Rope skipping jsou vyráběny na míru dle požadovaných délek klientů. Rope skippingové švihadlo „korálkové“ se díky použitým materiálům skvěle hodí na různé povrchy. Využijete je jak v tělocvičně, tak i venku na hřišti nebo na trávě.

Zakázková výroba švihadel pro sport rope skipping. Naše švihadla jsou originální ČR výrobky zakázkově vyráběné Rope Skipping Centrem ČR, pro použití ve sportu Rope Skipping. Jsme (RSC ČR) jediní výhradní výrobci těchto švihadel v ČR.

Ručky jsou vyrobené z  Českého lipového dřeva aby pokožka nepřicházela zbytečně do přímého styku s plastem. Plastové součásti díky svému složení je možné olíznout nikoli žvýkat.

Na speciální žádost je možné objednat ručky z pravého kanadského ořechu (tmavá barva). Švihadla jsou registrovaná u ÚPV a jejich paděláním se vystavujete trestnímu postihu.

Milovníky barev a osobitého designu určitě potěší možnost vlastní volby barevných kombinací korálků. Korálky si můžete vybrat z široké palety barev.

Švihadlo je složeno z navlečených plastových korálků, které působí jako mírná zátěž a tudíž udržují krásně prokreslený tvar švihadla, ale ještě navíc umožňují skákat ve venkovním prostředí. Při cvičení venku nehrozí prodření celého švihadla  - při dlouhodobém skákání na hrubém povrchu se prodře pouze korálek, který je v těsném kontaktu se zemí – porušený korálek vyjmete a můžete skákat dál. Švihadla jsou různobarevná, tudíž dobře viditelná, což ocení zejména děti.

Volba správného náčiní vám umožní prožít pocit úspěchu a radosti z pohybu.