ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rope Skipping® Centrum ČR
Česká designová švihadla vyráběná na zakázku.

ČESKÁ ŠKOLA ROPE SKIPPINGU

KURZY (KROKY) pořádáme ve spolupráci s UK FTVS
na adrese:
José Martího 31, Praha 6 Vokovice
nebo
Loděnice UK FTVS, Vodácká 897, Praha 7 Troja

Korespondenční adresa:
Nad Královskou oborou 23
170 00 Praha 7 - Bubeneč
Kancelář:
+420 604 269 234 Jana Beránková
E-mail: (remove XX) Bee-Shop XX @svihadla XX .cz
(remove XX) e-shop XX @svihadla XX .cz


Aktivity

Funkční dopady rope skippingových aktivit na organismus

Rope skippingové pohybové aktivity, tedy aktivity s použitím různě dlouhých švihadel, jsou se svým širokým rejstříkem pohybových možností vhodné k sestavení pohybových programů. Pořádáme kurzy rope skippingu Základní kurz I., Pro pokročilé II. Pro účast na soutěží. Kurz pro využití švihadel v různých sportech v kondiční přípravě sportovců. 

Nevíte jak začít? Navštivte některý z našich kurzů pro veřejnost, zastavte se na komerčních lekcí rope skippingu, nebo se s námi vypravte na sportovní kemp. Skákání Vás bude bavit pokaždé, když vezmete švihadlo do ruky.

Trénujte a přijďte si zasoutěžit na originální soutěž v ČR Jump for Joy s možností pokračovat v mezinárodních závodech, pod záštitou ambasadorky ERSO Mgr. Jany Černé. Z její ruky vyšla i sletová skladba pro ČOS "Nebe nad hlavou"

Pořádáme soutěže ve skákání přes švihadla různých druhů a délek.  

Vedlejším produktem naší činnosti je výroba trendových, funkčních švihadel pro sport rope skipping.

Vyznavači dalších forem skákání přes švihadla určitě potěší veliký výběr dalších typů švihadel – the two in the loop (skákání ve dvojici), speed rope (pro rychlostní skákání), long rope (dlouhé švihadlo), double dutch – (dvě protisměrně se točící švihadla).


Dnes si může každý skokan pořídit trikové švihadlo, které je přímo určené na

rope skippingové aktivity. Dokonce si švihadlo můžete objednat přesně tzv. na míru, což ocení zejména cvičenci vyššího vzrůstu. Ekologické dřevěné rukojeti jsou vyrobeny z kvalitního českého certifikovaného materiálu a díky svému designu umožňují úspěšně realizovat přeskoky s překřížením paží, tzv. vajíčka.