Rope Skipping® Centrum ČR ŠVIHADLA

Korespondenční adresa:
Nad Královskou oborou 23
170 00 Praha 7 - Bubeneč
Česká Republika

Kurzy: Loděnice UK FTVS Vodácká 789/8, Praha 7 - Troja

+420 604 269 234 Jana Beránková
E-mail: (remove XX) ropeskipping XX @svihadla XX .cz, (remove XX) Bee-Shop XX @svihadla XX .cz


ROPE SKIPPING

"Tělocvična v kapse" Naučíme vás jak správně a efektivně skákat přes švihadlo, naučit to Vaší rodinu nebo svěřence. Poradíme jak na soutěžní kariéru. Ukážeme Vám jak trénovat, aby jste švihadlo a jeho možnosti využili 100%. Pozveme Vás na CAMP, kde vždy vyučují zahraniční špičky rope skippingu. Začali jsme Rope skipping v ČR a máme za deset let jeho šíření celou řadu skokanů v ČR i na Slovensku. Tato mravenčí práce na šíření sportu bude korunovaná oslavou, na kterou budou pozváni k vystoupení ti nejlepší z nejlepších. Vstupenky budou k objednání zde.

ROPE SKIPPING

ŠKOLA skákání přes švihadla různých druhů a délek určená pro soutěžní týmy. Zůčastněte se soutěže JUMP FOR JOY - SKÁKEJ PRO RADOST. Do soutěže se mohou přihlásit rodinné týmy máma -  táta - děti - babička - dědeček - vnuk - vnučka - tetička - strýček - každý kdo může a umí skákat přes švihadlo. Školní kluby, Sportovní jednoty a všichni nadšenci skákání přes švihadla.

ŠVIHADLA

Dnes si může každý skokan pořídit trikové švihadlo, které je přímo určené na rope skippingové aktivity. Nabízíme trikové nebo rychlostní švihadlo pro jednoho skokana. Pro dva skokany s jedním švihadlem. Pro tři a více skokanů se dvěma protisměrně se točícíma švihadly. Dále dlouhá švihadla pro skupinu až dvaceti i více skokanů. Ale hlavní naší činností jsou kurzy zaměřené na tyto aktivity.