Rope Skipping® Centrum ČR
Švihadla jsou vyráběná na zakázku.

ČESKÁ ŠKOLA ROPE SKIPPINGU
KURZY (KROKY): pořádáme ve spolupráci s UK FTVS
Praha 6, José Martího 31

Korespondenční adresa:
Nad Královskou oborou 23
170 00 Praha 7 - Bubeneč
+420 604 269 234 Jana Beránková
E-mail: (remove XX) Bee-Shop XX @svihadla XX .cz
(remove XX) e-shop XX @svihadla XX .cz


Two in the loop KORÁLKOVÉ

Úvod > Two in the loop KORÁLKOVÉ

jedno švihadlo pro dva cvičence

2 v 1 TWO IN THE LOOP (2 skokani s 1 švihadlem)

Středně dlouhá ručka, barevnost si můžete vybrat (viz nabídka korálků). Švihadlo je vhodné pro začátečníky i pokročilé cvičence.

Při skákání venku nenasákne vlhkost. Je složeno z navlečených plastových měkkých korálků. Při stoupnutí na švihadlo se korálky sešlápnou a nehrozí uklouznutí. V tělocvičně jsou znatelně slyšet údery švihadla o zem, což usnadňuje regulaci pohybů skupiny.

Při cvičení venku nehrozí prodření celého švihadla. Při dlouhodobém skákání na hrubém povrchu se prodře pouze korálek, který je v těsném kontaktu se zemí. Korálek lze vyndat a můžete vesele pokračovat ve skákání. Dobře se drží a díky rukojeti ve které se protáčí  po plastovém kluzném komponentu netvoří se na švihadle smyčky. Švihnutí švihadlem je „bolestivější“ . Nutné zachovávat pravidla bezpečnost. Lze skákat venku i za mírného větříku , který prochází skrz korálky a nezpůsobí sfouknutí švihadla.

Pro úplné začátečníky mohou být švihadla trochu rychlejší. Vše je otázka tréninku za pár hodin se se švihadlem skamarádíte.

Při platbě předem použijte kód produktu jako VS, SS vaše telefonní číslo.

450,00 Kč

Kód: 101355

Verze:


Varianta:


Počet: