Rope Skipping® Centrum ČR
Švihadla jsou vyráběná na zakázku.

ČESKÁ ŠKOLA ROPE SKIPPINGU
KURZY (KROKY) pořádáme ve spolupráci s UK FTVS
na adrese:

José Martího 31, Praha 6 Vokovice
nebo
Loděnice UK FTVS, Vodácká 897, Praha 7 Troja

Korespondenční adresa:
Nad Královskou oborou 23
170 00 Praha 7 - Bubeneč
+420 604 269 234 Jana Beránková
E-mail: (remove XX) Bee-Shop XX @svihadla XX .cz
(remove XX) e-shop XX @svihadla XX .cz


Single rope korálky

Úvod > ŠVIHADLA > Korálková > Single rope korálky

Trikové korálkové švihadlo TRIKOVÉ švihadlo

TRIKOVÉ KORÁLKOVÉ švihadlo Single rope

Jedno švihadlo + poštovné je možné platit QR kódem

Švihadlo má dlouhou dřevěnou ručku. Díky své prodloužené ručce se švihadlo dobře drží. Je vhodné pro trikové skákání. Umožní rozmanité dovednosti „triky“ i osobám s méně pohyblivým ramenním kloubem, nebo mohutnou muskulaturou. Pro děti do výšky 120 - 145 cm dáváme středně dlouhou ručku. Ta se dětem při nácviku lépe ovládá.

BARVY korálků Každé švihadlo je zakázkově vyráběný originál (viz. nabídková tabulka) v kolonce VARIANTA nabízíme možnost kombinace barev, které si vyberete v tabulce. Barevný mix je neuspořádaná směs, korálky se střídají nepravidelně. Pokud si přejete složitější kombinaci korálků, dopište jí do poznámky na závěr objednávky. Velmi oblíbená barevná kombinace je celé švihadlo z jedné barvy, na konci u ručky barevná průhledná duha.

Švihadlo je vhodné pro začátečníky i pokročilé. V tělocvičně jsou velmi dobře slyšet údery bouchajícího švihadla o zem. Vhodné pro regulaci pohybů skupiny. Švihadla jsou barevná a tudíž dobře viditelná. 

Švihadlo je složené z navlečených plastových měkkých korálků, při stoupnutí na švihadlo se korálky sešlápnou a nehrozí uklouznutí. Při skákání na hrubém povrchu se prodře pouze korálek, který je ve styku s povrchem. Ten můžete po prodření vystřihnout a ve skákání pokračovat.

Single rope - beaded rope with long wooden handles – any length

VÝŠKA POSTAVY PLUS 130 cm rovná se délka švihadla.  

VZOR: 160+130=290 cm délka švihadla

Švihadlo není vhodné zaměnit za TWO IN THE LOOP (dva skokani s jedním švihadlem), tato varianta má trikovou ručku, která by při výměně překážela.

Na vyžádání můžeme nechat povolovací délku švihadla +-20 cm cena + 30,- Kč, tato varianta je vhodná pro fitness centra, když pokaždé přijde jinak vysoký klient, pro děti nedoporučujeme.

350,00 Kč délka nemá vliv na cenu
Trikové švihadlo

Kód: 101363

Verze:


Varianta:


Počet: